The Robbie
Girls U13 U13 Girls
Bracket A
Saturday, June 28, 2014
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  2          WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  0 
  OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  2          BRAMS UNITED REBELS B  0 
  ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  2          CABOTO UNITED CHARGERS  0 
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  3          BRAMS UNITED REBELS B  0 
  OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  0          ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  1 
  WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  5          CABOTO UNITED CHARGERS  0 
Sunday, June 29, 2014
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  2          ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  0 
  CABOTO UNITED CHARGERS  0          BRAMS UNITED REBELS B  0 
  WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  0          OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  0 
  BRAMS UNITED REBELS A  0          OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  1 
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  0          WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  2 
  OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  1          NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS ()   3300709
 2: OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT ()   3111214
 3: CABOTO UNITED CHARGERS (CND)   3012071

Bracket B
Saturday, June 28, 2014
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  2          WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  0 
  OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  2          BRAMS UNITED REBELS B  0 
  ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  2          CABOTO UNITED CHARGERS  0 
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  3          BRAMS UNITED REBELS B  0 
  OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  0          ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  1 
  WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  5          CABOTO UNITED CHARGERS  0 
Sunday, June 29, 2014
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  2          ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  0 
  CABOTO UNITED CHARGERS  0          BRAMS UNITED REBELS B  0 
  WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  0          OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  0 
  NORWEST STRIKERS  1          WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  0 
  ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  0          NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  4 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY ()   3201326
 2: WHITBY IROQUOIS WISC 01AF ()   3111524
 3: BRAMS UNITED REBELS B (TBA)   3012051

Bracket C
Saturday, June 28, 2014
  WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  4          OSHAWA TURUL XTREME 2001G  0 
  BRAMS UNITED REBELS A  2          ST. CATHARINES ROMA WOLVES  0 
  BRAMS UNITED REBELS A  3          OSHAWA TURUL XTREME 2001G  1 
  WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  2          ST. CATHARINES ROMA WOLVES  0 
Sunday, June 29, 2014
  BRAMS UNITED REBELS A  3          WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  1 
  OSHAWA TURUL XTREME 2001G  2          ST. CATHARINES ROMA WOLVES  0 
  BRAMS UNITED REBELS A  0          OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  1 
  WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS  0          WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  2 
  NORWEST STRIKERS  0          WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  1 
Monday, June 30, 2014
  NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  1          WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: BRAMS UNITED REBELS A (CND)   3300829
 2: WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK ()   3201736
 3: OSHAWA TURUL XTREME 2001G (CND)   3102373
 4: ST. CATHARINES ROMA WOLVES (TBA)   3003060

Bracket D
Saturday, June 28, 2014
  NORWEST STRIKERS  8          LASALLE RAPIDES  0 
  NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  2          SCARBOROUGH UNITED WSC SU SWARM  1 
  NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  5          LASALLE RAPIDES  0 
  NORWEST STRIKERS  6          SCARBOROUGH UNITED WSC SU SWARM  1 
Sunday, June 29, 2014
  NORWEST STRIKERS  2          NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  1 
  SCARBOROUGH UNITED WSC SU SWARM  2          LASALLE RAPIDES  0 
  NORWEST STRIKERS  1          WHITBY IROQUOIS WISC 01AF  0 
  ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY  0          NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  4 
  OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT  1          NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  2 
  NORWEST STRIKERS  0          WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  1 
Monday, June 30, 2014
  NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK  1          WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK  3 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: NORWEST STRIKERS ()   33001629
 2: NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK ()   3201836
 3: SCARBOROUGH UNITED WSC SU SWARM ()   3102483
 4: LASALLE RAPIDES ()   30030150

Game Time Home Team Away Team Location
Girls U13 U13 Girls - Bracket A - 6/28/2014
#366 
9:00 AM
WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS ()2WHITBY IROQUOIS WISC 01AF ()0Bethune Collegiate #1
#367 
9:00 AM
OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT ()2BRAMS UNITED REBELS B (TBA)0Terry Fox N
#369 
12:45 PM
WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS ()3BRAMS UNITED REBELS B (TBA)0Terry Fox East
#370 
12:45 PM
OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT ()0ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY ()1Terry Fox N
Girls U13 U13 Girls - Bracket B - 6/28/2014
#368 
10:15 AM
ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY ()2CABOTO UNITED CHARGERS (CND)0Terry Fox N
#371 
12:45 PM
WHITBY IROQUOIS WISC 01AF ()5CABOTO UNITED CHARGERS (CND)0Terry Fox West
Girls U13 U13 Girls - Bracket C - 6/28/2014
#363 
9:00 AM
WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK ()4OSHAWA TURUL XTREME 2001G (CND)0Terry Fox East
#362 
12:45 PM
BRAMS UNITED REBELS A (CND)2ST. CATHARINES ROMA WOLVES (TBA)0Bethune Collegiate #1
#372 
4:30 PM
BRAMS UNITED REBELS A (CND)3OSHAWA TURUL XTREME 2001G (CND)1Terry Fox East
#373 
5:45 PM
WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK ()2ST. CATHARINES ROMA WOLVES (TBA)0Terry Fox West
Girls U13 U13 Girls - Bracket D - 6/28/2014
#364 
9:00 AM
NORWEST STRIKERS ()8LASALLE RAPIDES ()0Terry Fox West
#365 
10:15 AM
NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK ()2SCARBOROUGH UNITED WSC SU SWARM ()1Terry Fox West
#375 
2:00 PM
NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK ()5LASALLE RAPIDES ()0Terry Fox East
#374 
4:30 PM
NORWEST STRIKERS ()6SCARBOROUGH UNITED WSC SU SWARM ()1Terry Fox N
Game Time Home Team Away Team Location
Girls U13 U13 Girls - Bracket A - 6/29/2014
#380 
9:00 AM
WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS ()2ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY ()0Terry Fox East
#381 
9:00 AM
CABOTO UNITED CHARGERS (CND)0BRAMS UNITED REBELS B (TBA)0Terry Fox West
Girls U13 U13 Girls - Bracket B - 6/29/2014
#382 
9:00 AM
WHITBY IROQUOIS WISC 01AF ()0OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT ()0Terry Fox N
Girls U13 U13 Girls - Bracket C - 6/29/2014
#376 
9:00 AM
BRAMS UNITED REBELS A (CND)3WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK ()1Bethune Collegiate #1
#377 
10:15 AM
OSHAWA TURUL XTREME 2001G (CND)2ST. CATHARINES ROMA WOLVES (TBA)0Terry Fox East
Girls U13 U13 Girls - Bracket D - 6/29/2014
#378 
10:15 AM
NORWEST STRIKERS ()2NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK ()1Terry Fox N
#379 
10:15 AM
SCARBOROUGH UNITED WSC SU SWARM ()2LASALLE RAPIDES ()0Bethune Collegiate #1
Game Time Home Team Away Team Location
Girls U13 U13 Girls - Playoffs - 6/29/2014
#383 
Playoffs
Quarter-Finals
1:30 PM
BRAMS UNITED REBELS A (CND)0OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT ()1Terry Fox East
#384 
Playoffs
Quarter-Finals
1:30 PM
NORWEST STRIKERS ()1WHITBY IROQUOIS WISC 01AF ()0Bethune Collegiate #1
#385 
Playoffs
Quarter-Finals
1:30 PM
WATERLOO MINOR WATERLOO UNITED U13A GIRLS ()0WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK ()2Terry Fox West
#386 
Playoffs
Quarter-Finals
1:30 PM
ETOBICOKE YOUTH ETOBICOKE ENERGY ()0NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK ()4Terry Fox N
#387 
Playoffs
Semi-Finals
4:30 PM
OTTAWA GLOUCESTER HORNETS GU13 IMPACT ()1NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK ()2Terry Fox East
#388 
Playoffs
Semi-Finals
4:30 PM
NORWEST STRIKERS ()0WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK ()1Terry Fox West
Game Time Home Team Away Team Location
Girls U13 U13 Girls - Playoffs - 6/30/2014
#389 
Playoffs
Final
9:00 AM
NORTH MISSISSAUGA NMSC PANTHERS BLACK ()1WOOLWICH YOUTH WOOLWICH U13G BLACK ()3L'Amoreaux Sports Complex #1



12/31/2014 11:27:18 AM