The Robbie
Boys U13 U13 BOYS
Bracket A
Saturday, June 28, 2014
  CROATIA HAMILTON CH GIVOVA  4          SCARBORO AZZURRI  1 
  WATERLOO UNITED A  4          CUMBERLAND UNITED CUMBERLAND COBRAS ACADEMY  1 
  CROATIA HAMILTON CH GIVOVA  2          CUMBERLAND UNITED CUMBERLAND COBRAS ACADEMY  1 
  WATERLOO UNITED A  1          SCARBORO AZZURRI  2 
Sunday, June 29, 2014
  CROATIA HAMILTON CH GIVOVA  2          WATERLOO UNITED A  0 
  CUMBERLAND UNITED CUMBERLAND COBRAS ACADEMY  2          SCARBORO AZZURRI  2 
  CROATIA HAMILTON CH GIVOVA  0          BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  5 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: CROATIA HAMILTON CH GIVOVA ()   3300829
 2: SCARBORO AZZURRI ()   3111574
 3: WATERLOO UNITED A (CND)   3102553
 4: CUMBERLAND UNITED CUMBERLAND COBRAS ACADEMY ()   3012481

Bracket B
Saturday, June 28, 2014
  KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY  4          OSHAWA TURUL FALCONS  0 
  BRAMPTON EAST EXTERMINATORS  2          OSHAWA KICKS CRUSHERS RED  0 
  KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY  6          OSHAWA KICKS CRUSHERS RED  0 
  BRAMPTON EAST EXTERMINATORS  2          OSHAWA TURUL FALCONS  0 
Sunday, June 29, 2014
  KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY  2          BRAMPTON EAST EXTERMINATORS  0 
  OSHAWA KICKS CRUSHERS RED  5          OSHAWA TURUL FALCONS  1 
  KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY  2          FC EUROPA RAPIDS  1 
  AJAX FC 2001 BOYS RED  6          BRAMPTON EAST EXTERMINATORS  0 
  KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY  0          AJAX FC 2001 BOYS RED  2 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY ()   33001209
 2: BRAMPTON EAST EXTERMINATORS ()   3201426
 3: OSHAWA KICKS CRUSHERS RED ()   3102593
 4: OSHAWA TURUL FALCONS ()   30031110

Bracket C
Saturday, June 28, 2014
  WOODBRIDGE STRIKERS  2          SN MALVERN SC SCARBOROUGH FC  0 
  FC EUROPA RAPIDS  0          NIAGARA UNITED BOYS  0 
  WOODBRIDGE STRIKERS  2          NIAGARA UNITED BOYS  1 
  FC EUROPA RAPIDS  2          SN MALVERN SC SCARBOROUGH FC  0 
Sunday, June 29, 2014
  WOODBRIDGE STRIKERS  0          FC EUROPA RAPIDS  0 
  NIAGARA UNITED BOYS  2          SN MALVERN SC SCARBOROUGH FC  0 
  KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY  2          FC EUROPA RAPIDS  1 
  WOODBRIDGE STRIKERS  3          KINGSTON UNITED  2 
  BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  6          WOODBRIDGE STRIKERS  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: WOODBRIDGE STRIKERS ()   3210417
 2: FC EUROPA RAPIDS (PAE)   3120205
 3: NIAGARA UNITED BOYS ()   3111324
 4: SN MALVERN SC SCARBOROUGH FC ()   3003060

Bracket D
Saturday, June 28, 2014
  AJAX FC 2001 BOYS RED  4          WATERLOO UNITED B  0 
  ERIN MILLS 2001 GOLDEN EAGLES BOYS  0          KINGSTON UNITED  2 
  AJAX FC 2001 BOYS RED  4          KINGSTON UNITED  0 
  ERIN MILLS 2001 GOLDEN EAGLES BOYS  5          WATERLOO UNITED B  1 
Sunday, June 29, 2014
  AJAX FC 2001 BOYS RED  5          ERIN MILLS 2001 GOLDEN EAGLES BOYS  1 
  KINGSTON UNITED  4          WATERLOO UNITED B  1 
  WOODBRIDGE STRIKERS  3          KINGSTON UNITED  2 
  AJAX FC 2001 BOYS RED  6          BRAMPTON EAST EXTERMINATORS  0 
  KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY  0          AJAX FC 2001 BOYS RED  2 
Monday, June 30, 2014
  BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  1          AJAX FC 2001 BOYS RED  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: AJAX FC 2001 BOYS RED ()   33001319
 2: KINGSTON UNITED (CND)   3201656
 3: ERIN MILLS 2001 GOLDEN EAGLES BOYS ()   3102683
 4: WATERLOO UNITED B (TBA)   30032130

Bracket E
Saturday, June 28, 2014
  BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  6          WEXFORD SC  0 
  MICHIGAN PERFORMANCE ACADEMY 01  3          NFSC TITANS ELITE  2 
  BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  5          NFSC TITANS ELITE  1 
  MICHIGAN PERFORMANCE ACADEMY 01  3          WEXFORD SC  3 
Sunday, June 29, 2014
  BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  4          MICHIGAN PERFORMANCE ACADEMY 01  4 
  NFSC TITANS ELITE  2          WEXFORD SC  1 
  CROATIA HAMILTON CH GIVOVA  0          BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  5 
  BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  6          WOODBRIDGE STRIKERS  0 
Monday, June 30, 2014
  BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST  1          AJAX FC 2001 BOYS RED  0 
 
 Team  MP    W     D     L     GF    GA    Pts  
 1: BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST (CND)   32101557
 2: MICHIGAN PERFORMANCE ACADEMY 01 ()   31201095
 3: NFSC TITANS ELITE ()   3102593
 4: WEXFORD SC ()   30124111

Game Time Home Team Away Team Location
Boys U13 U13 BOYS - Bracket A - 6/28/2014
#244 
9:00 AM
CROATIA HAMILTON CH GIVOVA ()4SCARBORO AZZURRI ()1Wexford Park #1
#245 
9:00 AM
WATERLOO UNITED A (CND)4CUMBERLAND UNITED CUMBERLAND COBRAS ACADEMY ()1Ashtonbee Resevoir Park #2
#246 
12:45 PM
CROATIA HAMILTON CH GIVOVA ()2CUMBERLAND UNITED CUMBERLAND COBRAS ACADEMY ()1Ashtonbee Resevoir Park #1
#247 
12:45 PM
WATERLOO UNITED A (CND)1SCARBORO AZZURRI ()2Ashtonbee Resevoir Park #2
Boys U13 U13 BOYS - Bracket B - 6/28/2014
#250 
9:00 AM
KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY ()4OSHAWA TURUL FALCONS ()0Ashtonbee Resevoir Park #1
#251 
9:00 AM
BRAMPTON EAST EXTERMINATORS ()2OSHAWA KICKS CRUSHERS RED ()0Wexford Park #2
#252 
12:45 PM
KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY ()6OSHAWA KICKS CRUSHERS RED ()0Wexford Park #1
#253 
12:45 PM
BRAMPTON EAST EXTERMINATORS ()2OSHAWA TURUL FALCONS ()0Wexford Park #2
Boys U13 U13 BOYS - Bracket C - 6/28/2014
#256 
10:15 AM
WOODBRIDGE STRIKERS ()2SN MALVERN SC SCARBOROUGH FC ()0Ashtonbee Resevoir Park #1
#257 
10:15 AM
FC EUROPA RAPIDS (PAE)0NIAGARA UNITED BOYS ()0Ashtonbee Resevoir Park #2
#258 
2:00 PM
WOODBRIDGE STRIKERS ()2NIAGARA UNITED BOYS ()1Ashtonbee Resevoir Park #1
#259 
2:00 PM
FC EUROPA RAPIDS (PAE)2SN MALVERN SC SCARBOROUGH FC ()0Ashtonbee Resevoir Park #2
Boys U13 U13 BOYS - Bracket D - 6/28/2014
#262 
10:15 AM
AJAX FC 2001 BOYS RED ()4WATERLOO UNITED B (TBA)0Wexford Park #1
#263 
10:15 AM
ERIN MILLS 2001 GOLDEN EAGLES BOYS ()0KINGSTON UNITED (CND)2Wexford Park #2
#264 
2:00 PM
AJAX FC 2001 BOYS RED ()4KINGSTON UNITED (CND)0Wexford Park #1
#265 
2:00 PM
ERIN MILLS 2001 GOLDEN EAGLES BOYS ()5WATERLOO UNITED B (TBA)1Wexford Park #2
Boys U13 U13 BOYS - Bracket E - 6/28/2014
#268 
11:30 AM
BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST (CND)6WEXFORD SC ()0Wexford Park #1
#269 
11:30 AM
MICHIGAN PERFORMANCE ACADEMY 01 ()3NFSC TITANS ELITE ()2Wexford Park #2
#270 
3:15 PM
BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST (CND)5NFSC TITANS ELITE ()1Wexford Park #1
#271 
3:15 PM
MICHIGAN PERFORMANCE ACADEMY 01 ()3WEXFORD SC ()3Wexford Park #2
Game Time Home Team Away Team Location
Boys U13 U13 BOYS - Bracket A - 6/29/2014
#248 
9:00 AM
CROATIA HAMILTON CH GIVOVA ()2WATERLOO UNITED A (CND)0Wexford Park #1
#249 
11:30 AM
CUMBERLAND UNITED CUMBERLAND COBRAS ACADEMY ()2SCARBORO AZZURRI ()2Wexford Park #1
Boys U13 U13 BOYS - Bracket B - 6/29/2014
#254 
9:00 AM
KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY ()2BRAMPTON EAST EXTERMINATORS ()0Wexford Park #2
#255 
11:30 AM
OSHAWA KICKS CRUSHERS RED ()5OSHAWA TURUL FALCONS ()1Wexford Park #2
Boys U13 U13 BOYS - Bracket C - 6/29/2014
#260 
10:15 AM
WOODBRIDGE STRIKERS ()0FC EUROPA RAPIDS (PAE)0Ashtonbee Resevoir Park #1
#261 
10:15 AM
NIAGARA UNITED BOYS ()2SN MALVERN SC SCARBOROUGH FC ()0Ashtonbee Resevoir Park #2
Boys U13 U13 BOYS - Bracket D - 6/29/2014
#266 
9:00 AM
AJAX FC 2001 BOYS RED ()5ERIN MILLS 2001 GOLDEN EAGLES BOYS ()1Ashtonbee Resevoir Park #2
#267 
10:15 AM
KINGSTON UNITED (CND)4WATERLOO UNITED B (TBA)1Wexford Park #2
Boys U13 U13 BOYS - Bracket E - 6/29/2014
#272 
9:00 AM
BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST (CND)4MICHIGAN PERFORMANCE ACADEMY 01 ()4Ashtonbee Resevoir Park #1
#273 
10:15 AM
NFSC TITANS ELITE ()2WEXFORD SC ()1Wexford Park #1
Game Time Home Team Away Team Location
Boys U13 U13 BOYS - Playoffs - 6/29/2014
#274 
Playoffs
Quarter-Finals
2:45 PM
CROATIA HAMILTON CH GIVOVA ()0BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST (CND)5Wexford Park #1
#275 
Playoffs
Quarter-Finals
2:45 PM
KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY ()2FC EUROPA RAPIDS (PAE)1Wexford Park #2
#276 
Playoffs
Quarter-Finals
2:45 PM
WOODBRIDGE STRIKERS ()3KINGSTON UNITED (CND)2Ashtonbee Resevoir Park #1
#277 
Playoffs
Quarter-Finals
2:45 PM
AJAX FC 2001 BOYS RED ()6BRAMPTON EAST EXTERMINATORS ()0Ashtonbee Resevoir Park #2
#278 
Playoffs
Semi-Finals
5:15 PM
BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST (CND)6WOODBRIDGE STRIKERS ()0Wexford Park #1
#279 
Playoffs
Semi-Finals
5:15 PM
KITCHENER KSC U13BOYS ACADEMY ()0AJAX FC 2001 BOYS RED ()2Wexford Park #2
Game Time Home Team Away Team Location
Boys U13 U13 BOYS - Playoffs - 6/30/2014
#280 
Playoffs
Final
10:45 AM
BRAMPTON YOUTH BRAMPTON BLAST (CND)1AJAX FC 2001 BOYS RED ()0L'Amoreaux Sports Complex #1



12/31/2014 11:22:05 AM